Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Russello Westbrooko ir Kevino Durnato vedama Oklahomos „Thunder“ ekipa nusiuntė aiškią žinutę potencialiems savo varžovams atkrintamosiose.

„Thunder“ namuose 128:94 (31:22, 35:20, 36:30, 26:22) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Russell  Westbrook
PTS 17 | REB 10 | AS 16 | ST 2 | BS 1
Jei dabar pasibaigtų reguliarusis sezonas, būtent šios dvi komandos susitiktų jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Savo dominavimą pradėję jau pirmajame kėlinyje, „Thunder“ krepšininkai neatleido vadžių ir toliau, o įpusėjus rungtynėms šeimininkų pranašumas siekė 24 taškų ribą (66:42).

„Žinome, kad su šiais vyrukais galime susitikti atkrintamosiose, todėl norėjome nusiųsti jiems žinutę“, – po mačo kalbėjo Durantas.

Šiose rungtynėse 31-ajį savo karjeros trigubą dublį atlikęs Westbrookas pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 17 rezultatyvių perdavimų. „Thunder“ šį sezoną laimėjo visas 12 rungtynių, kuriose Westbrookas pasižymėjo šiuo pasiekimu.

Oklahomos klubo įžaidėjui nedaug trūko iki istorinio pasiekimo. Gynėjas per pirmuosius du kėlinius savo sąskaitoje turėjo 10 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotus kamuolius.

Nuo 2002-2003 metų sezono dar niekam nėra pavykę užfiksuoti trigubo dublio iki ilgosios pertraukos.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 21, C.J.McCollumas 15, Al-Farouq Aminu 11.

„Thunder“: Enesas Kanteris 26, Kevinas Durantas 20, Russellas Westbrookas 17 (10 atk. kam., 16 rez. perd.), Serge Ibaka 15, Stevenas Adamsas 13, Randy Foye ir Anthony Morrow po 11.