Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Vladimiro Lučičiaus vedamas Miuncheno „Bayern“ bent vienerioms rungtynėms pratęsė sezoną Eurolygoje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose trečiose ketvirtfinalio rungtynėse 85:79 (23:9, 16:26, 25:16, 21:28) nugalėjo Milano „Armani Exchange“ krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1-2.

Pirmuosius du ketvirtfinalio mačus Milane laimėjo Etorres Messinos auklėtiniai.

Ketvirtoji serijos dvikova balandžio 30-ąją įvyks Miunchene.

Pagrindinis Vokietijos klubo pergalės kalvis buvo Lučičius, kuris per 34 minutes pelnė 27 taškus (2/6 dvit., 4/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 7 bei prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 35 naudingumo balus.

Serbas pagerino karjeros taškų rekordą Eurolygoje bei pakartojo geriausią rezultatą pagal naudingumo balus.

Po pergalės Trinchieri buvo paklaustas, kodėl jis neatsipalaidavo ir vis dar išlieka įsitempęs?

„Mes vis dar turime daug darbo, už 48 valandų mūsų lauks lygiai toks pat mūšis, kaip šiandien, – atšovė strategas.

Šiandien atradome naujų ginklų, kai kurie nauji žmonės mums padėjo ir kitose rungtynėse mums vėl reikės atrasti kažko naujo, kad galėtume laimėti dar vieną sunkią kovą. Šiandien mano komanda žaidė kietai, puikiai atrodėme gynyboje. Paskutinės 3 minutės buvo šiek tiek kitokios, negalėjome jų sustabdyti, bet turėjome problemų su pražangomis ir reikėjo gynėjus išlaikyti aikštelėje su 4 pražangomis. Kaip be būtų, šiandien sužaidėme labai solidžiai.“

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 14:0 ir po D.J. Seeley dvitaškio įgijo 14 taškų pranašumą (23:9).

Antrajame kėlinyje svečiai sugrįžo į mačą, atsakė galingu spurtu 23:9, o Jeffas Brooksas tolimu šūviu persvėrė rezultatą (33:32).

Po ilgosios pertraukos „Bayern“ atkarpa 14:0 susigrąžino iniciatyvą, o po JaJuano Johnsono dvitaškio persvara išaugo iki 18 taškų (53:35). Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą ir prieš lemiamas 10 minučių italai atsiliko per 13 taškų (51:64).

Išgirdę pavojaus signalą, svečiai per puse ketvirtojo kėlinio minutės surengė greitą spurtą, Malcolmas Delaney pelnė 7 taškus paeiliui be atsako ir po jo baudos metimo skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (58:64).

Vis dėlto „Bayern“ pergalės iš savo rankų nepaleido, atsakė atkarpa 16:8 ir po Jameso Gisto dvitaškio likus 4 minutėms nutolo per 14 taškų (80:66).

Svečiai dar bandė gelbėtis ir likus 35 sekundėms po Kalebo Tarczewskio dėjimo skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (75:80), tačiau pergalę baudų metimais įtvirtino Lučičius.

„Armani Exchange“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Malcolmas Delaney. Amerikietis per 26 minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 27 (4/5 trit., 11/12 baud., 7 atk. kam., 35 naud.), Wade'as Baldwin as(5/6 baud., 4 rez. perd.) ir Paulis Zipseris (5/6 baud.) po 11, JaJuanas Johnsonas (4/6 dvit., 9 atk. kam.) ir Žanas Šiško (8 rez. perd.) po 9.

„Armani Exchange“: Malcolmas Delaney 18 (3/6 trit., 5/6 baud.), Sergio Rodriguezas (1/5 trit.) ir Shavonas Shieldsas (2/6 trit.) po 11, Kevinas Punteris ir Luigi Datome po 8.