Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o jo traukiama Memfio „Grizzlies“ (35-33) užsitikrino vietą NBA įkrintamosiose.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Tenesio valstijos klubas namie 115:110 (36:31, 35:28, 15:29, 29:22) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-38) krepšininkus.

Ši pergalė ne tik užtikrino „Grizzlies“ vietą atkrintamosiose, bet ir leido pavyti 8-oje pozicijoje Vakaruose žengiančią „Golden State Warriors“ (35-33).

Memfio komandai Valančiūnas per 27 minutes pelnė 20 taškų (9/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir blokavo 5 metimus. Pastarasis rezultatas yra geriausias sezone.

Prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai atsilikinėjo tik dviem taškais (110:112), tačiau Dillonas Brooksas pasižymėjo dvitaškiu (114:110), o pergalę „Grizzlies“ įtvirtino Kyle'o Andersono baudos metimas.

Už JV rezultatyviau žaidė vienintelis Brooksas – 23 taškai (8/16 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.). Gynėjas per 30 minučių taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ vertėsi be savo lyderių – Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo. Taip pat jiems nepadėjo Stevenas Adamsas ir Joshas Hartas.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė Lonzo Ballas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 12 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23 (8/16 dvit., 1/5 trit.), Jonas Valančiūnas 20 (9/12 dvit., 11 atk. kam., 5 blok.), Kyle'as Andersonas 14 (7/9 baud., 4 rez. perd., 4 blok.), Ja Morantas (3/8 dvit., 2/6 trit., 12 rez. perd.), Jarenas Jacksonas (1/5 trit., 7 atk. kam., 4 blok.) po 12.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (6/9 dvit., 2/7 trit., 6 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 15 (6/14 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Johnsonas (4/8 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas (2/7 dvit., 3/3 trit.) po 13, Lonzo Ballas (2/2 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Naji Marshallas (4/11 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.) po 12, Ericas Bledsoe 11 (4/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).