Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (5-2) patyrė antrąją nesėkmę Ispanijos pirmenybėse.

Katalonijos klubas išvykoje 77:73 (15:29, 16:14, 18:16, 24:18) nusileido Mursijos UCAM (4-3) krepšininkams.

Tragiškai svečiams susiklostė rungtynių pradžia – šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 17:0 ir įgijo triuškinamą persvarą – 27:6.

Po pertraukos Jasikevičiaus auklėtiniai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (40:45), tačiau prieš lemiamą ketvirtį UCAM susigrąžino dviženklį pranašumą – 59:49.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje „Barcai“ pavyko atkurti intrigą ir prasidėjus paskutinei minutei Alexas Abrinesas rezultatą išlygino – 73:73.

Rungtynių likimą nulėmė Jordanas Davisas, įmetęs dvitaškį. Vėliau Katalonijos ekipos atakose pasižymėti nepavyko nei Abrinesui, nei Cory Higginsui, o šeimininkų pergalę baudomis įtvirtino tas pats Davisas.

Būtent Davisas tapo neįmenama Jasikevičiaus mįsle – 27 taškai (10/12 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.) ir 25 naudingumo balai per 25 minutes.

„Barcelonai“ Nikola Mirotičius per 27 minutes įmetė 19 taškų (6/7 dvit., 0/4 trit., 7/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

UCAM: Jordanas Davisas 27 (10/12 dvit.), Conneris Frankampas 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (7/10 baud.), Cory Higginsas 14, Brandonas Daviesas 10.