Dar vieną nesėkmę Vieningoje lygoje patyrė Maskvos srities „Chimki“ (3-5).

Vieta lygoje: 9
Geriausias pasiekimas: 21
Blogiausias pasiekimas: 6
Daugiausia pataiko: Alexey Shved

Šį kartą Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 76:83 (17:25, 17:16, 20:18, 22:24) pripažino Kazanės UNIKS (3-2) pranašumą ir patyrė penktąjį pralaimėjimą.

Visų rungtynių metu besivejančių vaidmenyje buvę svečiai 36-ąją minutę po Jono Jerebko dvitaškio išlygino rezultatą (65:65), tačiau UNIKS vėl truktelėjo į priekį – 75:69.

Likus žaisti pusantros minutės, Errickas McCollumas smeigė tritaškį su pražanga (73:75), Isaiah Canaanas atsakė dvitaškiu su pražanga (73:78), o Jordanas Mickey sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 76:78.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo šeimininkus – Johnas Brownas realizavo baudos metimą, o Gregas Monroe prametė iš po krepšio ir UNIKS pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Canaanas per 28 minutes pelnė 21 tašką (3/6 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Kurtinaičio kariaunos neišgelbėjo dvigubas Aleksejaus Švedo dublis – 16 taškų (6/10 dvit., 0/7 trit., 4/6 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas per 37 minutes taip pat atkovojo 7 kamuolius, 6 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

UNIKS: Isaiah Canaanas 21 (6 rez. perd.), Jamaras Smithas 20 (5 rez. perd.), Johnas Brownas 14 (8 atk. kam.), Pavelas Antipovas 11, Jordanas Morganas 10 (9 atk. kam.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 16 (0/7 trit., 11 rez. perd., 6 kld.), Jordanas Mickey ir Gregas Monroe (8 atk. kam.) po 15, Errickas McCollumas ir Jonas Jerebko po 10.