Svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo „Valencia“ (15-14).

26
86%
6/7
5

Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose 66:52 (18:10, 19:18, 8:11, 21:13) įveikė Edgaro Ulanovo atstovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ (17-12).

Ulanovas per 11 minučių taškų nepelnė, atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 4 naudingumo balus.

Tai buvo vos antrasis turkų pralaimėjimas per 14 rungtynių bei su 17 pergalių per 29 turus „Fenerbahče“ žengia septinti.

Šį vakarą laimėję Valensijos krepšininkai pergalėmis susilygino su Vitorijos „Baskonia“ (15-14) ir Kauno „Žalgiriu“ (15-14) bei rikiuojasi 11-oje turnyrinės lentelės vietoje, laipteliu žemiau nei žalgiriečiai.

Visas rungtynes iniciatyvą savo rankose laikė Ponsarnau auklėtiniai, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai pakilo į šturmą bei po Nando De Colo dvitaškio likus 4 minutėms sumažino deficitą iki 6 taškų (50:56).

Vis dėlto tai buvo maksimumas, kiek pavyko priartėti Ulanovo ekipai. „Valencia“ surengė spurtą 10:2, o pergalę tritaškiu įtvirtino Martinas Hermannssonas (66:52).

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Samo Van Rossomo žvaigždė. Belgas per 25 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ šiose rungtynėse vertėsi be vieno iš savo lyderių Marko Guduričiaus.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 17 (6/7 dvit., 5 atk. kam., 26 naud.), Mike'as Tobey 12 (5/7 dvit.), Martinas Hermannssonas 11 (4 rez. perd.), Nikola Kaliničius 7 (5 rez. perd., 2 blok.).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15 (7/8 dvit.), Nando De Colo 14 (3/7 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Dyshawnas Pierre'as 9 (4/6 dvit.), Jarellas Eddie 7 (0/5 trit.).