Nuotr.: FCB Basket
Nuotr. FCB Basket

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse.

Nikola Mirotičiaus vedami katalonai išvykoje 79:70 (16:21, 16:17, 22:11, 25:21) palaužė Malagos „Unicaja“ (0-2) krepšininkus.

Jasikevičiaus kariauna pirmoje mačo dalyje buvo besivejančių vaidmenyje, o vienu metu komandas skyrė 13 taškų (25:38), tačiau tuomet vaizdas aikštėje pasikeitė.

Antrąjį ketvirtį 7 taškais be atsako užbaigusi „Barca“ atsigavo (32:38), o trečiąjį kėlinį laimėjo 22:11 ir perėmė iniciatyvą – 53:49.

Lemiamame ketvirtyje katalonai kontroliavo padėtį aikštėje ir iki rungtynių pabaigos išlaikė pranašumą.

Po rungtynių auklėtinių pasirodymu antroje mačo dalyje buvo patenkintas ir Jasikevičius.

„Pagaliau žaidėme kaip vyrai, o ne kaip nesubrendę berniukai, – po mačo kalbėjo lietuvis. – Antroji rungtynių dalis mums buvo labai gera, nes žinojome, kaip reikia kentėti.“

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Mirotičius per 26 minutes pelnė 24 taškus (5/8 dvit., 2/6 trit., 8/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Unicaja“: Dario Brizuela 17, Axelis Bouteille 11, Galis Mekelis 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24 (8/10 baud., 8 išpr. praž., 29 naud. bal.), Alexas Abrinesas 21, Thomasas Heurtelis 9, Brandonas Daviesas 8.