Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Įspūdingą pasirodymą NBA surengė Čikagos „Bulls“ (10-14) smogiamasis duetas Zachas LaVine'as ir Coby White'as.

28
31
10
10

Abu krepšininkai pataikė net 17 tritaškių ir kaip duetas, pelnęs bent po 8 tolimus metimus, pateko į NBA istoriją, o „Bulls“ savo aikštėje 129:116 (44:34, 22:40, 40:14, 23:28) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-13).

LaVine'as iš viso sumetė 46 taškus (8/11 dvit., 9/14 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

White'o sąskaitoje – 30 taškų (2/3 dvit., 8/17 trit., 2/2 baud.) ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Bulls“ bendrai įmetė 25 iš 47 tritaškių (53 proc.) bei pasiekė klubo rekordą.

„Pelicans“ pirmavo po pirmosios dvikovos dalies 74:66, nors Čikagos ekipa jau buvo pasiekusi per pirmąją pusę pataikytų tolimų metimų rekordą (14).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai smogė per trečiąjį kėlinį surinkdami 40 taškų ir į lemiamą ketvirtį išėjo pirmaudami užtikrintai – 106:88.

„Pelicans“ žvaigždė Zionas Williamsonas per 37 minutes surinko 29 taškus (12/17 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius ir suklydo 2 kartus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 46 (9/14 trit.), Coby White'as 30 (8/17 trit.), Denzelis Valentine'as 16 (4/8 trit.), Garretas Temple'as 10.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29, Lonzo Ballas (4/10 trit.) ir Brandonas Ingramas – po 21, Kira Lewisas 14.