Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (0-1) nepavyko pergale startuoti „Betsafe-LKL“ pirmenybių 2020-2021 metų sezone.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 72:82 (11:20, 18:24, 17:13, 26:25) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-0) krepšininkams.

Svečiai nuo dvikovos pradžios pabėgo į priekį ir jau 15-ąją mačo minutę Domantas Vilys dėjimu atitolino kėdainiškius iki 17 taškų (36:19), o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis „Nevėžiui-Optibet“ pirmaujant 44:29.

Antroje mačo dalyje pasvaliečiai neketino kelti baltos vėliavos ir 27-ąją minutę Arvydas Šikšnius tritaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio (41:50), o prieš lemiamą atkarpą kėdainiškiai turėjo 11 taškų persvarą – 57:46.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo ambicingai ir po Pauliaus Petrilevičiaus dvitaškio komandas jau skyrė tik 6 taškai (51:57), bet tuomet kėdainiškiai laimėjo atkarpą 16:4 ir išsprendė rungtynių likimą – 73:55.

Dvikovą apkartino epizodas ketvirtajame kėlinyje, kai po susidūrimo su oponentu Andreja Milutinovičius susitrenkė koją ir aikštę paliko tik padedamas komandos draugų. Iki šio epizodo serbas per 24 minutes pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje fantastiškai lygoje debiutavo Domantas Vilys, kuris per 12 minučių pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), perėmė kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

Kėdainiškiai šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Arielio Hukporti ir Abramo Cankos.

Rezultatyviausiai Pasvalio klube žaidė Petrilevičius – 18 taškų (7/11 dvit., 4/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 14 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18 (7/11 dvit.), Arvydas Šikšnius 16, Branko Mirkovičius 12 (6 rez. perd.), Tomas Lekūnas 8.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys 18 (12 min., 6/6 baud.), Panagiotis Kalaitzakis 17 (10 atk. kam.), Vytautas Čepukaitis 12 (10 atk. kam., 20 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas 11 (5 rez. perd.).