Nacionalinė krepšinio asociacija

2024-03-22
Jockas Landale'as priminė apie save NBA. Buvęs žalgirietis buvo vienas Hjustono „Rockets“ (34-35) lyderių, kai savo aikštėje 127:117 (42:28, 26:33, 37:33, 22:23) pavyko įveikti Čikagos „Bulls“ (34-36). Traumuoto Alpereno Šenguno minutes perėmęs Landale'as per 26 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-03-22
Jono Valančiūno atstovaujami Naujojo Orleano „Pelicans“ (42-27) neišsaugojo pergalių serijos, kai NBA rungtynėse svečiuose 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) nusileido Orlando „Magic“ (42-28). Valančiūnas per 18 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvit., 0/1 trit.), 5 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 klaida ir 3 pražangomis.
2024-03-22
Domantas Sabonis atsidūrė dar žingsniu arčiau NBA rekordo, bet Sakramento „Kings“ (40-29) pergalės tai negarantavo. Mike'o Browno auklėtiniai svečiuose 102:109 (27:35, 27:21, 22:28, 26:25) nusileido Vašingtono „Wizards“ (12-58). Sabonio sąskaitoje per 38 minutes buvo 14 taškų (6/9 dvit., 2/2 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos bei 3 pražangos.
2024-03-21
Rekordinis žaidėjų kiekis Detroito „Pistons“ komandoje, šalia legendų atsidurianti Domanto Sabonio pavardė, eilinį sykį į konfliktą įsivėlęs Draymondas Greenas ir Jameso Hardeno kuriozas – tai ir dar daugiau – kovo 21-osios NBA pulse.
2024-03-21
Finikso „Suns“ (40-29) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo 40-tą pergalę ir nesugadino išskirtinės nakties Kevinui Durantui. Finikso klubas savo aikštėje 115:102 (21:23, 39:24, 30:19, 25:36) įveikė Filadelfijos „76ers“ (38-31).
2024-03-21
40-ąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (40-28), išvykoje 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) nugalėjusi Toronto „Raptors“ (23-46).
2024-03-20
Aukščiausią vietą Vakarų konferencijoje medžiojantys Denverio „Nuggets“ (48-21) pasiekė pergalę NBA. Mike'o Malone'o auklėtiniai išvykoje 115:112 (35:28, 35:27, 17:29, 28:28) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (47-22).
2024-03-20
Dviejų Europos talentų akistatoje NBA pergalę pasiekė Luka Dončičius ir Dalaso „Mavericks“ (40-29). Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje 113:107 (38:30, 27:26, 26:28, 22:23) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (15-54) su Victoru Wembanyama.
2024-03-20
Jono Valančiūno atstovaujami Naujojo Orleano „Pelicans“ (42-26) tęsia puikią atkarpą NBA. Willie Greeno auklėtiniai išvykoje 104:91 (27:21, 37:24, 21:24, 19:22) įveikė Bruklino „Nets“ (26-43).
2024-03-19
Viena iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių Paulas George'as pagarsino savo ryšį su Serbija bei gyrė šios šalies krepšinio fanus. Amerikietis taip pat palygino Europos ir NBA krepšinį.
2024-03-19
Detroito „Pistons“ rungtyniaujantis Evanas Fournier susilaukė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) nemalonės bei turės paploninti piniginę.
2024-03-19
Naujojo Orleano „Pelicans“ vyr. treneris Willie Greenas prieš artėjančias rungtynes su Bruklino „Nets“ bendravo su žurnalistais bei paaiškino, kodėl pastaruoju metu yra sumažėjusios Jono Valančiūno minutės aikštėje.
2024-03-19
Fantastiški Anthony Edwardso ir Jaleno Johnsono dėjimai, Domanto Sabonio rekordas, dominuojantis LeBronas Jamesas ir įsibėgėjęs Niujorko klubas – tai ir dar daugiau – kovo 19-osios NBA pulse.
2024-03-19
Įspūdingą atkarpą tęsiantis Jalenas Brunsonas vedė Niujorko „Knicks“ (41-27) į dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Niujorko klubas varžovų teritorijoje 119:112 (30:22, 32:34, 37:32, 20:24) įveikė „Golden State Warriors“ (35-32) krepšininkus.
2024-03-19
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Anthony Edwardsas pasižymėjo reto grožio dėjimu, o jo atstovaujama Minesotos „Timberwolves“ (47-21) iškovojo pergalę. Gynėjo vedamas klubas išvykoje 114:104 (25:37, 28:22, 30:24, 31:21) susitvarkė su Jutos „Jazz“ (29-39) ekipa.
2024-03-19
Dominuojantį pasirodymą surengęs Domantas Sabonis ir Sakramento „Kings“ (39-28) turėjo paplušėti, jog Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiektų pergalę prieš vienus Vakarų konferencijos autsaiderių. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose per pratęsimą 121:111 (28:32, 29:15, 27:29, 21:29, 16:6) palaužė Memfio „Grizzlies“ (23-46) krepšininkus.
2024-03-18
San Antonijaus „Spurs“ vunderkindas Victoras Wembanyama turėtų gauti galimybę kitą sezoną žaisti NBA rungtynes savo gimtojoje Prancūzijoje. Sekmadienio vakarą ekipos vyriausiasis treneris Greggas Popovichius patvirtino, kad „Spurs“ kitą sezoną vyks į Paryžių žaisti vienų rungtynių, o galbūt ir dvejų.
2024-03-18
Naujojo Orleano „Pelicans“ vedlys Zionas Williamsonas žiba krepšinio aikštelėje. Panašu, kad viena iš to priežasčių – atsikratyta nereikalingų kilogramų.
2024-03-18
Domantas Sabonis ir Sakramento „Kings“ praėjusiame NBA mače su Niujorko „Knicks“ patyrė pralaimėjimą, o po kurio laiko lyga pateikė išvadą, jog teisėjai suklydo lemiamu momentu. Likus daugiau nei minutei „Kings“ atsilikinėjo trimis taškais (91:94), o Sabonis susidūrė su varžovų puolėju OG Anunoby.