Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Sudėtingą pergalę Europos čempionato atrankos turnyre iškovojo Gorano Dragičiaus vedama Slovėnijos rinktinė (2-0), kuri svečiuose 83:78 (22:9, 16:26, 21:20, 24:23) įveikė Bulgariją (0-2).

Po dviejų kėlinių slovėnai turėjo tik 3 taškų pranašumą (38:35), o po ilgosios pertraukos komandą į priekį tempė G.Dragičius. Jis vien per šiuos du kėlinius pelnė 20 taškų ir rinko taškus svarbiausiu metu.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms bulgarai priartėjo iki minimalaus skirtumo (73:74), o tuomet Dragičius įmetė dvitaškį. Bulgarijos krepšininkas atsakė tuo pačiu, tačiau tuomet Dragičius įmetė dar keturis taškus ir padidino persvarą iki 5 taškų (80:75).

Bulgarus dar bandė gelbėti Aleksandras Vezenkovas, kuris smeigė tritaškį, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir Klemenas Prepeličius, kuris įtvirtino slovėnų pergalę.

Nugalėtų gretose rezultatyviausiai žaidė G.Dragičius. Jis pelnė 20 taškų (5/12 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudos) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Bulgarija: Aleksandras Vezenkovas 22 (4/9 trit.), Aleksandras Georgievas 16 (5/6 dvit.), Pavlinas Ivanovas 12 (5 atk. kam.).

Slovėnija: Goranas Dragičius 20 (9 rez. perd., 7 kl.), Edo Muričius 19 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Gašperas Vidmaras 12 (6/7 dvitaškiai, 9 atk. kam.).