Nuotr.: Ciamillo
Nuotr. Ciamillo

Pergalę pasirengimo cikle pasiekė Sasario „Banco di Sardegna“ komanda su Tautvydu Lydeka. Lietuvis rungtyniavo pastebimai, o Sasario klubas namie 92:87 (24:28, 18:13, 22:25, 28:21) palaužė buvusio žalgiriečio Justino Dentmono vedamą Stambulo „Galatasaray“ klubą.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Lydeka aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu Dentmonas rungtynes taip pat pradėjo starto penkete, per 27 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Banco di Sardegna“: Travoras Lacey 19, Brianas Sacchetti 18, Darius Johnsonas-Odomas 14, Duško Savanovičius 14, Tautvydas Lydeka 10.

„Galatasaray“: Justinas Dentmonas 17, Austinas Daye 16, Sinanas Guleras 13, Alexas Tyusas 11, Deonas Thompsonas 11, Jonas Diebleris 10.