Nuotr.: D.Lukštos
Nuotr. D.Lukštos

Po pėdos kaulio lūžio atsigavęs Martynas Varnas pirmą kartą po trijų mėnesių pertraukos pasirodė aikštėje, o jaunojo gynėjo sugrįžimas buvo pažymėtas Kauno „Žalgirio“ (3-4) dublerių pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį svečiuose 91:78 (21:23, 22:22, 29:16, 19:17) nugalėjo Manto Šerkšno vedamus „Mažeikius“ (2-4) ir pasiekė trečiąją pergalę.

Po pirmųjų dviejų kėlinių aikštės šeimininkai minimaliai pirmavo – 45:43. Po ilgosios pertraukos galingai sugrįžę jaunieji žalgiriečiai surengę įspūdingą spurtą 20:3, išsiveržė į priekį ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 63:48.

Per likusį laiką kauniečiai varžovų ne tik arčiau neprisileido, bet vienu metu ir turėjo rekordinį 18 taškų pranašumą.

Varnas susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pasižymėjo 8 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė ir 5 sykius suklydo.

Rezultatyviai „Mažeikių“ gretose pasirodęs Šerkšnas per 35 minutes pelnė 26 taškus (3/4 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius prasižengė bei 1 kartą suklydo.

„Žalgirio“ dublerių komandoje dvigubu dubliu išsiskyrė Kristupas Žemaitis, kuris pelnė 11 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 26, Rytis Biliartas 17 (8 atk. kam.), Justinas Olechnavičius 8.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 16, Ignas Sargiūnas 15, Martynas Arlauskas 15, Kristupas Žemaitis 11 (11 rez. perd.).