Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Serge'o Ibakos sugrįžimas į Oklahomą pažymėtas geriausiomis karjeros rungtynėmis ir pergalingu metimu paskutinę mačo sekundę. Vasarą į Orlando „Magic“ (4-6) komandą iškeistas puolėjas pataikė dvitaškį iki dvikovos pabaigos likus žaisti 0,4 sek., ir jo vedama ekipa 119:117 (27:13, 30:34, 25:37, 37:33) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (6-4).

Serge  Ibaka
PTS 31 | REB 9 | BS 4
Pirmuosius 7 karjeros NBA metus praleidęs „Thunder“ komandoje, šią vasarą Ibaka buvo iškeistas į „Magic“. Per šiuos mainus „Thunder“ komandą papildė ir Domantas Sabonis, kurį „Magic“ NBA naujokų biržoje pasirinko 11-uoju šaukimu.

Šių krepšininkų asmeninėje dvikovoje dominavo Ibaka. Pirmą kartą po mainų žaidęs savo buvusiame mieste, „Magic“ puolėjas pelnė 31 tašką (daugiausiai karjeroje), atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Paskutinę minutę „Thunder“ pirmavo 117:114, tačiau Evanas Fournier pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą. Tai buvo septintasis „Magic“ tritaškis ketvirtajame kėlinyje.

Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmėsi Russellas Westbrookas, kuris dar prieš tai surinko trečiąjį šio sezono trigubą dublį. Westbrookas atakavo iš vidutinio nuotolio, tačiau jo metimas, likus žaisti 11 sekundžių, tikslo nepasiekė.

„Magic“ tada gavo šansą išplėšti pergalę ir tai padarė Ibaka. Jis dešiniajame krašte suklaidino Steveną Adamsą ir pataikė dvitaškį, likus žaisti 0,4 sek.

Ibakos metimas:

Po minutės pertraukėlės Westbrookas bandė pelnyti taškus ore sugaudamas iš užribio išmestą kamuolį, tačiau jis kamuolio nepasiekė ir „Magic“ triumfavo.

Westbrookas pelnė 41 tašką, atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių. Iki tol „Thunder“ buvo laimėjusi 20 rungtynių iš eilės, kuriose Westbrookas rinkdavo trigubus dublius.

Oklahomos komandai tai buvo trečias iš eilės pralaimėjimas, o „Magic“ nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją.

Ne itin sėkmingas mačas šį kartą buvo „Thunder“ komandos naujokui Domantui Saboniui, kuris per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 41 (14/18 dvit., 16 rez. perd., 12 atk. kam.), Enesas Kanteris 16 (12 atk. kam.) Andre Robersonas 14, Stevenas Adamsas 13 (10 atk. kam.), Victoras Oladipo 12.

„Magic“: Serge'as Ibaka 31 (9 atk. kam., 4 blk.), Elfridas Paytonas 23 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Evanas Fournier 21, Aaronas Gordonas ir D.J. Augustinas po 12, Jeffas Greenas 11.