Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos A grupės rungtynes. Lietuvaitės šeštadienį Celjės mieste 54:75 (11:20, 15:21, 16:19, 12:15) turėjo pripažinti Slovėnijos ekipos pranašumą, kuri tęs kovą dėl patekimo į pagrindinį turnyrą.

Aikštelės šeimininkės pirmavo nuo susitikimo pradžios, o pirmo ketvirčio pabaigoje šiek tiek atitrūko (20:11).

Slovėnės pratęsė spurtą ir antrajame kėlinyje (28:13). Įpusėjus ketvirčiui lietuvaitės pagerino žaidimą ir po Neringos Skadaitės dvitaškio sumažino atsilikimą iki dešimties taškų (36:26).

Po vangios trečio kėlinio pradžios, taškų badą nutraukė Santa Okockytė, pelniusi keturis taškus iš eilės.

Dar penkis pridėjo komandos kapitonė Giedrė Paugaitė ir sumažino atsilikimą iki devynių (45:36). Tačiau tuomet aikštelės šeimininkės surengė spurtą ir grėsmingai nutolo (60:42).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Aikštelės šeimininkės išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 75:54.

Lietuva: Santa Okockytė 16, Giedrė Paugaitė 13 (8 at. kam.), Monika Grigalauskytė 7, Laura Svarytė 6 (11 at. kam.).

Slovėnija: Teja Oblak ir Maja Erkič po 16, Eva Liseč 11, Sandra Pirsič 10 (10 at. kam.).