Jonas Mačiulis surinko dviženklį naudingumo balų skaičių, o jo atstovaujama Madrido „Real“ (7-2) ekipa Eurolygoje įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.

Pablo Laso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 89:75 (25:17, 15:20, 22:18, 27:20) susitvarkė su Kazanės UNIKS (2-7) žaidėjais.

Felipe  Reyes
PTS 16 | REB 5 | AS 1
Trečiojo kėlinio viduryje po Marko Baničiaus taiklaus dvitaškio UNIKS buvo priekyje – 43:42, bet tada Felipe Reyesas ir Rudy Fernandezas pataikė po tritaškį, šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 52:45.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje UNIKS nepavykus surengti rezultatyvios atakos, Jaycee Carrollas smeigė du tolimus metimus paeiliui, po to pridėjo dvitaškį su pražanga bei „Real“ atitrūko – 73:59.

Per likusią kėlinio dalį Ispanijos ekipos atstovai sėkmingai kontroliavo susitikimo eigą ir pasiekė septintąją pergalę šį sezoną Eurolygoje.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Mačiulis žaidė 20 minučių, per kurias pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 pražangas, 1 sykį prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Prastai mačas susiklostė UNIKS lyderiui Keithui Langfordui, kuris „iš žaidimo“ pataikė vos 3 metimus iš 16. Septynis baudų metimus iš tiek pat bandymų pataikęs legionierius iš JAV iš viso surinko 13 taškų.

„Real“: Felipe Reyesas 16, Sergio Llullas 14, Rudy Fernandezas 12, Jaycee Carrollas 11, Othello Hunteris 10.

UNIKS: Artiomas Parachouskis 19, Keithas Langfordas 14 (3/16 metimai), Marko Baničius 12, Quino Colomas 10.