Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Antrąją nesėkmę paeiliui antrame pagal pajėgumą Ispanijos krepšinio divizione patyrė Hueskos „Magia“ (3-8) komanda, kuriai atstovauja Jokūbas Gintvainis.

Jis buvo vienas lyderių, bet „Magia“ savo aikštėje 81:92 turėjo pripažinti Orensės „Termal“ (7-4) žaidėjų pranašumą.

Gintvainis per 38 minutes pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 5 sykius prasižengė, 4 kartus suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Pergalę po dviejų pralaimėjimų paeiliui šiame čempionate iškovojo La Korunjos „Leyma Basquet“ (8-3) ekipa su Gediminu Žyle ir Tautvydu Saboniu. Ji svečiuose 89:80 nugalėjo Leridos „Forca“ (7-4) žaidėjus.

Žylė aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą prasižengė, blokavo 1 metimą bei surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu Sabonis per 19 minučių pasižymėjo 8 taškais (4/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Triuškinamą pergalę kitame pirmenybių susitikime pasiekė Gabrieliaus Maldūno atstovaujamas Palensijos „Baloncesto“ (8-3) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 94:61 nepaliko jokių vilčių Marino „Ence Peixegalego“ (4-7) ekipai.

Lietuvis žaidė 18 minučių, per kurias į varžovų krepšį įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.