Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Nesustabdomai rungtyniavęs Nicolo Melli surengė karjeros pasirodymą ir atvedė Bambergo „Brose“ (3-8) komandą į pergalę po šešių pralaimėjimų paeiliui.

27
40
14
75%
6/8

Andrea Trinchieri auklėtiniai trečiadienį svečiuose 85:70 (20:16, 26:14, 16:22, 23:18) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (5-6) žaidėjus su buvusiu žalgiriečiu Sonny Weemsu priešakyje.

Mačą starto penkete pradėjęs Melli aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 27 taškus (4/8 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 40 naudingumo balų.

„Brose“ į priekį šovė prieš ilgąją pertrauką, kuomet svečiai antrajame ketvirtyje pataikė penkis tritaškius, kėlinį laimėjo 26:14 ir įgijo 16 taškų pranašumą – 46:30.

Trečiajame ketvirtyje Melli pataikė dar du tritaškius paeiliui, Darius Milleris pridėjo vieną ir vokiečiai pirmavo rekordine persvara – 56:35.

„Maccabi“ gretose rezultatyviai žaidęs Weemsas per 32 minutes „iš žaidimo“ pataikė 6 metimus iš 15 ir iš viso pelnė 16 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik Andrew Goudelockas, surinkęs 20 taškų.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 20, Sonny Weemsas 16, Coltonas Iversonas 10.

„Brose“: Nicolo Melli 27 (14 atk. kam.), Darius Milleris 12, Leonas Radoševičius 11.