Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Clippers“ (18-7) komanda, kurios lemiamų taškų autoriumi tapo sėkmingai baudų metimus realizavęs J.J. Redickas.

Likus žaisti 6 sekundes, gynėjas pataikė tris baudas, padvigubino savo ekipos pranašumą ir Doco Riverso auklėtiniai namuose 121:120 (38:27, 18:33, 33:26, 32:34) šventė pergalę prieš Portlando „Trail Blazers“ (12-14) krepšininkus.

Chris  Paul
PTS 21 | REB 5 | AS 14 | ST 2
Iki mačo pabaigos likus 18 sekundžių, po Chriso Paulo dviejų taškų „Clippers“ pirmavo 118:113, bet tuomet susikibo priešingose komandose rungtyniaujantys DeAndre Jordanas ir Evanas Turneris.

Abu krepšininkai buvo nubausti diskvalifikacinėmis pražangomis ir išvaryti iš aikštės. Prie baudų metimų linijos stojęs Damianas Lillardas pataikė abi baudas bei sumažino svečių atsilikimą iki trijų taškų – 115:118.

Po minutės pertraukėlės „Clippers“ ataka pasibaigė klaida, pražangą išprovokavęs C.J. McCollumas ją pavertė dviem taškais ir komandas teskyrė taškas – 117:118.

Tuomet „Trail Blazers“ ėmėsi pražangų taktikos, neleistinai sustabdė Redicką, kuris pataikęs baudas nepaliko vilčių varžovams – 121:117. Besibaigiant laikui Lillardas dar smeigė tritaškį, tačiau tai pergalės iš „Clippers“ neatėmė.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 26 (12/25 metimai, 12 atk. kam.), Chrisas Paulas 21 (14 rez. perd.), J.J. Redickas 19, Jamalas Crawfordas 14, Raymondas Feltonas, Lucas Mbah a Moute 10.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 25, Damianas Lillardas 24 (8 rez. perd.), Masonas Plumlee 18, Evanas Turneris 15, Allenas Crabbe'as 13, Al-Farouqas Aminu 10.