Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Ketvirtąją pergalę iš eilės FIBA Čempionų lygoje iškovojo Mariaus Grigonio ginama Tenerifės „Iberostar“ (7-2) komanda, kuri svečiuose 89:72 (27:20, 19:15, 27:15, 16:22) susitvarkė su Baro „KK Mornar“ (2-7).

22
25
3
71%
10/14

Po trijų kėlinių Ispanijos komanda turėjo triuškinamą 23 taškų persvarą (73:50), tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje sustojo. Baro krepšininkai kėlinį pradėjo spurtu 13:0 ir priartėjo iki 10 taškų skirtumo (63:73). Visgi „Iberostar“ atsitiesė ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje 22-ejų metų 198 cm ūgio Grigonis per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė, dukart suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„KK Mornar“: Marko Mugosa 17, Lamountas Jonesas 15, Cameronas Tatumas 14, Octaviusas Ellisas 12.

„Iberostar“: Giorgiosas Bogris 22, Timas Abromaitis 13, Aaronas Doornekampas 12, Davinas White’as 10.