Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Hassanas Whiteside'as pelnė 26 taškus ir atkovojo 22 kamuolius, o jo vedama Majamio „Heat“ (9-17) komanda pirmą kartą šį sezoną laimėjo antras iš eilės namų rungtynes. Floridos krepšininkai savo aikštėje 95:89 (20:21, 33:31, 25:27, 17:10) pranoko Indianos „Pacers“ (13-13).

Hassan  Whiteside
PTS 26 | REB 22 | BS 2
Tai buvo antras kartas šį sezoną, kai Whiteside'as surinko bent 20 taškų ir bent 20 atkovotų kamuolių. Dar du kartus jis tai yra padaręs anksčiau savo karjeroje.

„Bandau vesti komandą savo pavyzdžiu“, – po mačo trumpai pakomentavo „Heat“ aukštaūgis.

Majamio klubas iniciatyvą perėmė po to, kai „Pacers“ trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje net 7 minutes nepelnė nė taško. „Heat“ šią atkarpą laimėjo 8:0 ir išsiveržė į priekį 84:79.

Netrukus įstrigo jau Majamio ekipa. Po Gorano Dragičiaus metimo ji pirmavo 92:87, tačiau tada 3 minutes nepelnė nė taško. Visgi per šį laiką „Pacers“ tepelnė 2 taškus, o „Heat“ pergalę įtvirtino Josho Richardsono dėjimas, likus žaisti 12,9 sekundes.

„Tai buvo rungtynės, kurias turėjome laimėti, – po dvikovos teigė 22 taškus pelnęs „Pacers“ lyderis Paulas George'as. – Žaidėme gerai, tiesiog nesugebėjome solidžiai pabaigti dvikovos.“

„Heat“: Hassanas Whiteside'as 26 (22 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 15, Jamesas Johnsonas 14 (6 rez. perd.), Goranas Dragičius 11 (6 rez. perd.), Joshas Richardsonas 10.

„Pacers“: Paulas George'as 22 (7 atk. kam.), C.J. Milesas 15, Mylesas Turneris 11 (7 atk. kam.), Jeffas Teague'as ir Rodney Stuckey po 10.