Aštuonių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Juliaus Randle'o vedama Los Andželo „Lakers“ (11-18) komanda, kuri išvykoje 100:89 (30:18, 23:22, 21:24, 26:25) palaužė Filadelfijos „76ers“ (6-20) klubą.

25
28
4
83%
5/6

„Lakers“ savo jėgą pradėjo įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios, kada startavo „sausa“ atkarpa 13:0.

Julius Randle'as pirmajame ketvirtyje surinko devynis iš visų 25 taškų, Los Andželo klubas kėlinį laimėjo 30:18 ir dominavo aikštėje.

Po ilgosios pertraukos apsukų nemažinę svečiai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 11:4 ir pirmavo 20-ies taškų persvara – 64:44.

Per likusią mačo dalį „Lakers“ iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir sugrįžo į pergalių kelią.

Pertraukos metu „76ers“ klubas pagerbė ekipos legendą Alleną Iversoną, kuris neseniai pateko į NBA Šlovės muziejų.

„76ers“: Joelis Embiidas 15 (5/14 metimai), Jahlilas Okaforas 14 (8 atk. kam.), Robertas Covingtonas 14, Ersanas Ilyasova 13 (10 atk. kam.), Nikas Stauskas 12.

„Lakers“: Julius Randle'as 25 (9 atk. kam.), Louisas Williamsas 18, Nickas Youngas 15, D'Angelo Russellas 15, Jordanas Clarksonas 10.