Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Galingai gynyboje antroje mačo pusėje žaidę Utenos „Juventus“ (7-9) krepšininkai įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino – LKL“). Antano Sireikos auklėtiniai namie 77:62 (22:16, 19:24, 13:8, 23:14) susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (4-12).

Vytautas  Šulskis
PTS 17 | REB 8 | AS 3 | ST 1
Po dviejų kėlinių „Juventus“ pirmavo vos 41:40, tačiau po ilgosios pertraukos dzūkai ėmė strigti puolime. Trečiajame kėlinyje jie įmetė vos 8 taškus, o per pirmas 9 ketvirto kėlinio minutes surinko tik 9.

Dar 28-ąją rungtynių minutę „Juventus“ pirmavo kuklia persvara (52:48), bet šeimininkai tada spurtavo 9:0 ir nutolo 61:48.

Kai 37-ąją rungtynių minutę Utenos klubo persvara šoktelėjo iki 70:55, mačo baigtis tapo aiški.

„Dzūkija“ šiame mače pataikė vos 36 proc. metimų iš žaidimo (24/67) ir tik 50 proc. baudų (9/18).

„Juventus“: Vytautas Šulskis 17 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius (8 atk. kam.) ir Jamaras Diggsas (7 rez. perd.) po 12.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 17, Paulius Morkeliūnas 15, Alejandro Hernandezas 10.