Nuotr.:

Lemiamame kėlinyje atitrūkusi Stambulo „Daruššafaka“ (10-8) komanda Eurolygoje pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

16
21
5
100%
2/2

Davido Blatto auklėtiniai penktadienį savo žiūrovų akivaizdoje 71:64 (23:17, 10:17, 18:18, 20:12) antrą kartą šį sezoną palaužė Kazanės UNIKS (7-11) žaidėjų pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Lataviousui Williamsui pataikius dvitaškį, UNIKS dar buvo priekyje – 54:51, bet neilgam.

Svečiai apie tris minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, „Daruššafaka“ krepšininkai spurtavo 12:0, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo devynių taškų persvarą – 63:54.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, Artiomas Parachouskis pataikė dvitaškį ir taip pelnė paskutiniuosius taškus rungtynėse – 64:71.

Per likusį laiką komandos keitėsi netaikliais metimais, o finalinė sirena galiausiai skelbė Stambulo ekipos pergalę.

Tragišku taiklumu pasižymėjęs UNIKS lyderis Keithas Langfordas „iš žaidimo“ pataikė vos 4 metimus iš 18 bei iš viso pelnė 16 taškų.

„Daruššafaka“: Adrienas Moermanas 17 (8/18 metimai), Bradley Wanamakeris 16, Ante Žižičius 13, Jamesas Andersonas 10 (4 kld.).

UNIKS: Keithas Langfordas 16 (4/18 metimai), Artiomas Parachouskis 13 (8 atk. kam.), Pavelas Antipovas 13, Orlando Johnsonas 10.