Suvalkijos derbis baigėsi fantastiška Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24-5) pergale. Mezon-NKL pirmenybių čempionus išgelbėjo pergalingas Antano Udro dėjimas iki mačo pabaigos likus 11 sek. Po aukštaūgio dėjimo Suvalkijos sostinės komanda „Vytį“ (14-16) nugalėjo 74:72 (24:15, 23:21, 16:21, 11:15).

20
21
80%
4/5
8

Pirmoje rungtynių dalyje kiek sūduviečiai vis tik sugebėjo kontroliuoti rungtynes ir įpusėjus susitikimui turėti dviženklį pranašumą (47:36).

„Vytis“ ginklų nesudėjo ir pasipriešinimą tęsė trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame po dviejų taiklių Edvino Jezukevičiaus baudų metimų, rezultatas tapo lygus (63:63).

Netrukus Rytis Juknevičius atsakė tuo pačiu, o po Antano Udro dvitaškio, sūduviečiai įgijo šiek tiek erdvės (67:63).

Tačiau „Vytis“  kilo į dar vieną šturmą. iki susitikimo pabaigos likus pustrečios minutės, Jezukevičius pelnė keturis taškus ir svečiai išsiveržė į priekį (70:69).

Netrukus skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trijų (72:69), tačiau Rytis Juknevičius dvitaškiu iškart sušvelnino „Sūduvos-Mantingos“ deficitą.

Euforiją Marijampolėje sukėlė Antanas Udras, kuris rezultatą likus 11 sek. sugebėjo persverti dėjimu taisydamas netaiklų komandos draugo metimą. Per likusį laiką šakiečiai atsako nesurengė ir sūduviečiai triumfavo.

Marijampolės komanda rungtyniavo be vieno komandos lyderių Aurimo Kiežos.

Sūduviečiai laimėjo nepaisant fakto, kad sužaidė prasčiausias rungtynes po krepšiais. Marijampoliečiai atkovojo tik 29 kamuolius, kuomet svečiai – 46.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 20, Gintautas Matulis 11, Dominykas Domarkas, Marius Valukonis ir Rytis Juknevičius po 10.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 14, Sheltonas Jacksonas, Augustinas Jankaitis (13 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius po 13.