Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Galingai pastaruoju metu rungtyniaujantis antrą kartą per savaitę pagerino savo rezultatyvumo rekordą, tačiau Fynikso „Suns“ (15-32) pergalei to nepakako.

32
35
100%
11/11
60%
3/5

Earlo Watsono auklėtiniai namuose 112:123 (33:21, 28:38, 22:36, 29:28) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ pranašumą.

Bledsoe per 45 minutes pelnė 41 tašką (9/19 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 14/15 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolis ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Antrą kartą per tris naktis „Suns“ krepšininkus įveikę „Nuggets“ rungtyniavo be vieno lyderių Nikola Jokičiaus, kuris praėjusiame mače patyrė klubo traumą.

Fynikso ekipa galingai pradėjo susitikimą ir spurto 19:3 dėka pabėgo į priekį 29:13. Visgi antrajame ketvirtyje svečiai perėmė iniciatyvą ir po spurto 15:5 išlygino rezultatą 44:44.

Į priekį svečiai pabėgo trečiajame kėlinyje, kurio metu jie spurtavo 36:12 įmesdami net 18 baudų metimų iš 19. Itin sėkmingai pražangas provokavę „Nuggets“ šio ketvirčio pabaigoje pirmavo jau 95:76.

Per likusį laiką „Suns“ intrigos nebeatkūrė bei turėjo susitaikyti su šeštuoju pralaimėjimu prieš „Nuggets“ iš eilės. Mike‘o Malone‘o auklėtiniai šį sezoną prieš Fynikso klubą laimėjo visus keturis kartus.

„Suns“: Ericas Bledsoe 41, Devinas Bookeris 23, Tysonas Chandleris 15 (13 atk. kam.).

„Nuggets“: Danilo Gallinari 32, Kenethas Fariedas 21 (13 atk. kam.), Jamalas Murray 18.