Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Memfio „Grizzlies“ (29-21) gynėjas Mike’as Conley pelnė 38 taškus ir užfiksavo savo asmeninį rezultatyvumo rekordą, o jo ginama komanda svečiuose be didesnio vargo 115:96 (31:28, 28:20, 29:22, 27:26) įveikė Fynikso „Suns“ (15-33).

38
44
88%
7/8
9

Conley sužaisti rezultatyviausias savo rungtynes padėjo puikus taiklumas – jis per 33 minutes pataikė 5 dvitaškius iš 8, net 7 tritaškius iš 10 bei 7 baudas iš 8 ir surinko 38 taškus. Krepšininkas taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo ketvirtasis kartas šį sezoną, kuomet Conley pasiekė 30 pelnytų taškų ribą. Prieš tai savo karjeroje įžaidėjas penkis kartus buvo įmetęs bent 30 taškų.

Fynikso komanda šiame mače nė karto nebuvo priekyje, o ketvirtajame kėlinyje jų deficitas pasiekė 30-ties taškų ribą (79:109). Tai buvo ketvirtoji „Suns“ nesėkmė paeiliui.

„Suns“: Devinas Bookeris 22 (10/12 baudos), Marquese’as Chrissas 20, Ericas Bledsoe 14, P.J. Tuckeris 11.

„Grizzlies“: Mike’as Conley 38 (7/10 trit., 9 rez. perd.), Zachas Randolphas (2/3 trit.) ir Marcas Gasolis po 18.