Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Įspūdingai susitikimą pradėjusi Pirėjo „Olympiakos“ (15-6) ekipa Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės bei dar labiau įsitvirtino trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje.

25
31
88%
7/8
100%
2/2

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai svečiuose 90:75 (33:13, 23:23, 13:18, 21:21) įrodė pranašumą prieš Kazanės UNIKS (7-14) krepšininkus.

Jevgenijaus Pašutino vadovaujama Rusijos komanda prestižiškiausiame Senojo žemyno turnyre suklupo jau ketvirtąjį kartą iš eilės.

Pirėjo ekipa beveik visus reikalus sutvarkė pirmajame ketvirtyje, kurio metu graikai surengė spurtą 14:0 bei pabėgo į priekį 36:13.

Pirmajame ketvirtyje svečiai pataikė net 9 tritaškius iš 12. Per visą susitikimą jie įmetė 14 tritaškių iš 25 (56 proc. taiklumas).

Antrajame kėlinyje „Olympiakos“ tęsė varžovų triuškinimą bei padidino skirtumą tarp komandų iki 26 taškų – 45:19.

Šeimininkai išlygino žaidimą po ilgosios pertraukos, tačiau atkurti intrigos tai nepadėjo. Užtikrintai žaidimo vadeles savo rankose laikę graikai viso mačo metu išsaugojo solidžią persvarą bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė pelnytą pergalę.

UNIKS: Keithas Langfordas 25 (7 rez. perd.), Pavelas Antipovas 19, Artiomas Parakhouskis 14.

„Olympiakos“: Erickas Greenas 25, Georgiosas Printezis 20, Nikola Milutinovas 11 (7 atk. kam.).