Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Skaudų pralaimėjimą Italijos pirmenybėse patyrė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (11-11) komanda, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas.

GM: 21

Pratęsimo pabaigoje Thomasas Adonisas pelnė taškus bei „Grissin Bon“ namų rungtynėse krito 89:90 (15:20, 21:21, 20:13, 22:24, 11:12) prieš Avelino „Sidigas“ (14-8) su Davidu Loganu priešakyje.

Lietuvis per 17 minučių pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 sykį prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

Tuo metu Loganas žaidė 26 minutes, pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

„Grissin Bon“: Pietro Aradori 31 (9 atk. kam.), Riccardo Cervi 20, Amedeo Della Valle 12, Achille'as Polonara 11.

„Sidigas“: Adonisas Thomasas 24, Kirilas Fesenka 21 (8 atk. kam.), Davidas Loganas 16.