Vieta lygoje: 2
Geriausias pasiekimas: 36
Blogiausias pasiekimas: 9
Daugiausia pataiko: Denis Krestinin

Pergalę Latvijos čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Rygos „Barons kvartals“ (12-11) ekipa. Ji svečiuose 91:85 (19:7, 12:24, 21:10, 13:24, 14:14, 12:6) po dviejų pratęsimų nugalėjo Latvijos universiteto (5-22) krepšininkus.

Denisas Krestininas per 31 minutę pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė pats.

Jo komandos draugas Tauras Jogėla per 21 minutę pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir išprovokavo 4 pražangas.

„Barons kvartals“: Davis Gekas 25, Davis Rozitis 18, Robertas Freimanis 16, Denisas Krestininas 10.

Latvijos universitetas: Janis Eidukas 27, Renaras Birkanas 15 (9 rez. perd.), Edgaras Lasenbergas ir Peteris Rekis po 11.