Titulą ginančios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ žengė į pusfinalį. Lino Šalkaus auklėtinės 91:56 (19:17, 16:15, 25:15, 31:9) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ ir laimėjusios seriją 2-0 pateko į pusfinalį.

13
29
10
7

Pusfinalyje „Hoptrans-Sirenų“ laukia kova su Vilniaus „Kibirkštimi“.

Rungtynes spurtu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir susikrovė 10 taškų pranašumą – 13:3. Tačiau šiauliečių toks šaltas dušas neišgąsdino. Šeimininkės atsakė atkarpa 14:6 ir prieš antrąjį ketvirtį viešnių pranašumas siekė tik 2 taškus – 19:17.

Antrajame kėlinyje garliaviškės išlaikė atotrūkį, tačiau „Šiauliai-Universitetas“ toli varžovėms pabėgti neleido – 26:20. Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, šiaulietės rezultatą išlygino – 26:26. Po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tolimo metim, „Hoptrans-Sirenos“ vėl atitrūko (33:28), tačiau prieš antrąją mačo dalį komandas skyrė 3 taškai – 35:32.

Antra rungtynių dalis prasidėjo „Hoptrans-Sirenų“ spurtu 10:2 ir tai leido joms susigrąžinti dviženklį pranašumą – 45:34. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, tolimą metimą pataikė Urtė Bukauskaitė ir sušvelnino šiauliečių atsilikimą – 44:51. Visgi prieš lemiamą kėlinį garliaviškės ir vėl gerokai atitrūko – 60:47.

Lemiamame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ visiškai perėmė iniciatyvą ir susikrovė 20 taškų persvarą – 73:53. Per likusį laiką garliaviškės tik bėgo į priekį, o „Šiauliai-Universitetas“ neturėjo jokių vilčių pasipriešinti. „Hoptrans-Sirenos“ į pusfinalį žengė užtikrintai – 91:56.

„Šiauliai-Universitetas“: Ligita Tamutytė 15 (11 atk. kam., 8 kld.), Katsiaryna Urbanovich, Urtė Bukauskaitė ir Gabija Šegždaitė po 8.

„Hoptrans-Sirenos“: Gintarė Jasiunskaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 17, Gabrielė Gutkauskaitė (8 rez. perd.) ir Jacinda Mayers-Sanders po 14, Kornelija Balčiūnaitė 13 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).