Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ su Rimantu Kaukėnu pralaimėjimu pradėjo Italijos krepšinio lygos ketvirtfinalio seriją. Ji svečiuose 64:82 (10:17, 15:21, 21:19, 18:25) nusileido Avelino „Sidigas“ ekipai.

Daugiausia pataiko: Joe Ragland

Serijoje iki trijų pergalių Kaukėno klubas atsilieka 0-1. Antrosios serijos rungtynės taip pat vyks Aveline.

Lietuvis per 28 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, tris kartus suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas bei surinko 2 naudingumo balus. Kaukėnui būnant aikštėje varžovai pelnė 5 taškais daugiau.

Nugalėtojų komandoje šį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryte“ pradėjęs Davidas Loganas per 33 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Sidigas“: Kirilas Fesenka 24 (10/12 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), Davidas Loganas 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Adonisas Thomasas 12, Joe Raglandas 10 (10 rez. perd.).

„Grissin Bon“: Julianas Wrightas 15, Pietro Aradori 14, Achille Polonara 10, Rimantas Kaukėnas 9.