Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Belgijos krepšinio lygoje sidabro medalį iškovojo Augustas Pečiukevičius. Jo ginama Briuselio „Basic-Fit“ ketvirtose finalo serijos rungtynėse 64:77 (8:25, 19:16, 17:16, 20:20) nusileido Ostendės „Telenet“.

Daugiausia pataiko: Corey Walden

Seriją iki trijų pergalių „Telenet“ laimėjo 3-1. Ostendės klubas Belgijos lygoje triumfavo jau šeštąjį kartą iš eilės.

Paskutines sezono rungtynes 25-erių metų 192 cm ūgio Pečiukevičius pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 1/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų komandoje Dušanas Djordjevičius pelnė 17 taškų, Raško Katičius pridėjo 15 taškų.

Šį sezoną Pečiukevičius Belgijos lygoje vidutiniškai per 21 minutę pelnė po 6,3 taško, atkovojo po 2,6 kamuolio ir atliko po 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

FIBA Europos taurėje lietuvis per 22 minutes įmesdavo po 7,8 taško, atkovodavo po 3,5 kamuolio ir atlikdavo po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Belgijos klube Pečiukevičius žais ir kitą sezoną. Gegužės pabaigoje jis su klubu pratęsė kontraktą dar vieneriems metams.