Lemiamas Prancūzijos čempionato finalo rungtynes laimėjęs Šalono „Elan“ klubas po keturių sezonų pertraukos triumfavo šalies lygoje.

Jeano-Denyso Choulet vadovaujama komanda penktajame susitikime savo aikštėje 74:65 (19:18, 15:14, 12:15, 28:18) įveikė Strasbūro IG ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Pastarasis klubas Prancūzijos pirmenybių finalą pralaimėjo penktus metus iš eilės.

Naudingiausiu finalo krepšininku tapo Jeremy Nzeulie, kuris per 32 minutes pelnė 14 (4/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

SIG klubo talentas Frankas Ntilikina praėjusią naktį dar buvo Brukline, kur vykusioje NBA naujokų biržoje aštuntuoju šaukimu buvo pasirinktas Niujorko „Knicks“ komandos, tačiau žūtbūtinio mačo nepraleido.

Susitikimą starto penkete pradėjęs 18-metis krepšininkas per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Elan“: Jeremy Nzeulie 14, Cameronas Clarkas 14 (4/16 metimai, 10 atk. kam.), Lance'as Harrisas 11.

SIG: Paulas Lacombe'as 15, Jeremy Leloup 12, A.J. Slaughteris 11.