Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Antrąją pergalę Amerikos čempionate iškovojo tik ketvirtajame kėlinyje persvarą įgijusi JAV rinktinė, kuri 74:66 (11:20, 23:12, 16:18, 24:16) įveikė Urugvajaus nacionalinę komandą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pusketvirtos minutės rezultatas dar buvo lygus 55:55, tačiau tuomet išryškėjo JAV rinktinės pranašumas. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos Larry Drew smeigė tritaškį ir savo komandos pranašumą padidino iki 9 taškų (66:57).

Netrukus po Wendelio Williamso keturių taškų JAV nutolo jau 11 taškų atstumu (70:59), o Jaysono Grangerio ir Estebano Batistos metimai rungtynių baigties nebepakeitė.

Nugalėtojams praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūne“ žaidęs Drew per 21 minutę pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/2 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 9 naudingumo balus.

Urugvajus: Estebanas Batista 22 (10/21 dvit., 14 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 17 (7/14 dvit., 0/7 trit., 6 rez. perd.), Bruno Fitipaldo 15 (8 atk. kam.).

JAV: Wendelis Williamsas 16, Reggie Hearnas 15, Darrunas Hilliardas 13, Reginaldas Williamsas 9.