Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Dovis Bičkauskis sužaidė pirmąsias šio sezono kontrolines rungtynes, LaRonas Dendy debiutavo „Juventus“ gretose, o Utenos klubas iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo etape. Gedimino Petrausko auklėtiniai Druskininkuose 81:75 (29:20, 25:19, 17:19, 10:17) įveikė Ukrainos vicečempionę Južnės „Chimik“ komandą.

Šeštadienį „Juventus“ klubas pirmą kartą šį tarpsezonį pasirodys savo žiūrovams ir Utenos miesto šventės proga sužais nemokamas rungtynes su Astanos „Astana“ ekipa. Dvikovos pradžia 16.30 val.

Atkakliai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (6:6), o Anthony Irelandas įpusėjus kėliniui baudos metimu bei dvitaškiu išvedė į priekį uteniškius – 13:10.

Po Arvydo Šikšniaus tritaškio bei LaRono Dendy baudos metimo likus žaisti tris minutes komandas skyrė penki taškai – 19:14. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei skirtumas dar šiek tiek išaugo (25:19), o kėlinį tritaškiu su pražanga baigęs Laurynas Samėnas leido „Juventus“ klubui dar labiau nutolti – 29:20.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Jonas Zakas tolimu metimu pirmą kartą leido uteniškiams įgyti dviženklę persvarą (32:22), o po Dendy dvitaškio įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė trylika taškų – 40:27.

Likus žaisti tris minutes svečiai vėl šiek tiek priartėjo (37:47), bet Flowersas pataikė iš toli, Irelandas pridėjo keturis taškus be atsako ir „Juventus“ ėmė triuškinti varžovus – 54:37. Nors ketvirtį dviem baudų metimais baigė „Chimik“, įpusėjus kėliniui uteniškiai turėjo penkiolikos taškų pranašumą – 54:39.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Anthony Irelandas (dvitaškiai 5/8, 6 rez. perd.), 12 – Laurynas Samėnas (tritaškiai 3/6), 11 – Jonte Flowersas (tritaškiai 3/8), 10 – LaRonas Dendy (dvitaškiai 5/10, 3 atk. kam.), po 8 – Dovis Bičkauskis (4 rez. perd.) ir Karolis Guščikas (6 atk. kam.), 7 – Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.), 5 – Arvydas Šikšnius, po 3 – Simas Buterlevičius ir Jonas Zakas.

„Chimik“ ekipoje pasižymėjo Derrickas Colteris (17 tšk., 6 rez. perd.), Viačeslavas Petrovas (16 tšk., dvitaškiai 7/9, 5 atk. kam.) bei Oleksandras Riabčiukas (11 tšk., 5 atk. kam.).