Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kovoje dėl trečiosios vietos Jonavos mero taurės turnyre pergalę iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie rezultatyviame mače 96:91 (28:21, 29:23, 19:19, 20:28) įveikė Joniškio „Delikatesą“.

„Vytis“ nuo pat mačo pradžios šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo 7 taškų persvara, o antrajame ketvirtyje savo pranašumą padidino iki 13 taškų (57:44).

Toks pat skirtumas komandas skyrė ir po trečiojo kėlinio, o ketvirtajame kėlinyje „Delikatesas“ dar bandė kabintis į rungtynes, bet „Vytis“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo.

Geriausiai „Vyčio“ komandoje žaidė 27 taškus pelnęs (5/8 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos) pelnęs Gytis Radzevičius. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Šiame mače Šakių komandai ir vėl padėti negalėjo susirgęs Karolis Babkauskas ir traumą patyręs Lukas Brazdauskis.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 26 (11/14 dvit.), Giedrius Stankevičius 20, Arminas Kelmelis 13, Mantvydas Žukauskas 12, Domininkas Matutis 11 (6 rez. perd.).

„Vytis“: Gytis Radzevičius 27 (5/8 trit., 6 atk. kam.), Brianas Wanamakeris 19 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 17, Paulius Beliavičius 13, Paulius Morkeliūnas 8 (6 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 6.