Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Mindaugo Budzinausko treniruojama ir dar trijų lietuvių atstovaujama Ščecino „King Wilki Morskie“ (1-0) ekipa pergale pradėjo Lenkijos čempionato sezoną.

Budzinausko kariauna savo žiūrovų akivaizdoje 86:66 (24:12, 22:19, 20:15, 20:20) sutriuškino Varšuvos „Legia“ (0-1) ekipą.

Tauras Jogėla per 21 minutę pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudų metimai), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, 3 kamuolius perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Martynas Paliukėnas žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 9 naudingumo balus.

Kostas Jonuška žaidė tik 7 minutes, per kurias atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo buvęs Alytaus „Dzūkijos“ legionierius Jimmy Gavinas, pelnęs 13 taškų.