Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Vytenis Lipkevičius surengė solidų pasirodymą Vokietijos čempionate, o jo ir Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Viurcburgo „s.Oliver“ (2-0) komanda iškovojo antrąją pergalę.

Buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ stratego Dirko Bauermanno vadovaujama „s.Oliver“ ekipa svečiuose 81:79 (22:19, 23:12, 12:14, 14:26, 10:8) nugalėjo Jėnos „Science City“ (0-2) krepšininkus.

Lipkevičius pratęsimo metu du kartus atkovojo kamuolį puolime ir po jų pelnydavo taškus, vis padidindamas komandos pranašumą. Puolėjas iš viso per 22 minutes pelnė 13 taškų (4/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinkęs 19 naudingumo balų į priekį praleido tik 26 surinkusį Robiną Benzingą.

Olisevičius per 20 minučių pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„s.Oliver“: Robinas Benzingas 21, Vytenis Lipkevičius 13, Krešimiras Lončaras 11, Osvaldas Olisevičius 10.

„Science City“: Skyleris Bowlinas ir Immanuelis McLeroy'us po 14, Maximilianas Ugrainas 13, Brandonas Spearmanas 12, Julius Jenkinsas 11.