• Per pratęsimus Orelikas pelnė 15 taškų.

28
100%
6/6
8

Naująjį FIBA Čempionų lygos sezoną Gediminas Orelikas pradėjo akistata prieš savo buvusią komandą. Venecijos „Umana Reyer“ (1-0) namuose 108:101 (19:16, 25:12, 20:22, 16:30, 11:11, 4:4, 13:6) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ (0-1) ekipą, kurioje žaidė praėjusiais metais.

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai dar pirmavo 75:63, tačiau tuomet sustojo. Turkai spurtavo net 16:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 79:77. Likus žaisti 7 sekundes Adonis Thomas pataikydamas pirmąjį baudos metimą skirtumą padidino iki 80:77.

Kamuolį po netaiklaus antrojo baudos metimo atkovojęs Orelikas nuskuodė į puolimą ir atliko perdavimą Marquezu Haynesui, kurio taiklus tritaškis su pražanga rezultatą išlygino. Visgi amerikietis baudos metimą prametė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Gedimino Oreliko rezultatyvus pedavimas Haynesui:

Pratęsimo metu geriau atrodė šeimininkai, o Orelikas šaltakraujiškai sumesdamas keturis baudos metimus lemiamu metu, atrodė, kad atves komandą į pergalę. Visgi „Umana Reyer“ komandai pirmaujant 91:87 ir likus žaisti 2 sekundes Orelikas sugebėjo prasižengti prieš tritaškį metusį varžovą ir šis pelnęs keturis taškus komandas pasiuntė į antrąjį pratęsimą.

Per antrąjį pratęsimą nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandoms teko žaisti trečiąją papildomo laiko atkarpą. Trečiajame pratęsime Orelikas smeigė du svarbius tritaškius ir padėjo komandai iškovoti labai sudėtingą pergalę.

27 metų puolėjas iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 39 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 4/5 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

„Umana Reyer“: Gediminas Orelikas 24 (8 atk. kam.), Marquezas Haynesas 22, Mitchellas Wattas 19, Hrvoje Peričius 12.

„Banvit“: Adonis Thomas 25, Damianas Kuligas 19 (13 atk. kam.), Tony Tayloras 17, Jake'as Odumas 15, Gašperas Vidmaras 13, Angelo Caloiaro 10 (12 atk. kam.).