• Vokietijos klube debiutavęs Mažeika pelnė 21 tašką
  • Mažeikos ekipa iškovojo pirmąją pergalę
  • Grigonis prie ALBA pergalės prisidėjo 11 taškų
  • Naudingai žaidęs Lipkevičius įmetė 11 taškų

Martynas Mažeika pirmose rungtynėse Jėnos „Science City“ (1-3) komandoje buvo rezultatyviausias ir naudingiausias, o ekipa Vokietijos lygos mače 92:87 (18:24, 17:20, 25:19, 32:24) parbloškė Ulmo „Ratiopharm“ (0-4).

Daugiausia pataiko: Spencer Butterfield

Mažeika per 23 minutes spėjo pelnyti 21 tašką (4/7 dvit., 1/1 trit., 10/13 baudos), atkovoti 6 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklysti, triskart prasižengti ir surinkti 22 naudingumo balus.

Mažeika į Vokietijos klubą persikėlė tik šią savaitę, kuomet paliko Talino „Kalev/Cramo“.

Kitose rungtynėse solidžiai atrodė ir Marius Grigonis, kurio ginama Berlyno ALBA (4-1) svečiuose 88:69 (14:14, 27:20, 27:17, 20:18) pranoko Getingeno „BG Gottingen“ (0-4).

Grigonis per 17 minučių pelnė 11 taškų (3/5 trit., 2/2 baudos), sugriebė 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų.

Netikėtą pergalę Vokietijos čempionate pasiekė Viurcburgo „s.Oliver“ (4-0) su Vyteniu Lipkevičiumi ir Osvaldu Olisevičiumi. Ji svečiuose 84:76 (11:25, 22:22, 25:13, 26:16) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (3-1).

Nugalėtojams Lipkevičius per 26 minutes įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė du kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Olisevičius per 5 minutes pelnė du taškus (1/2 dvit., 0/2 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.