• „Grizzlies“ 113:104 pranoko „Clippers“

• Šeimininkams tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis susitikimus

• Memfio ekipoje rezultatyviausias buvo Mike'as Conley, pelnęs 22 taškus

• Blake'as Griffinas surinko galingą dvigubą dublį – 30 taškų ir 11 atkovotų kamuolių

Memfio „Grizzlies“ (6-3) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 113:104 (27:25, 33:31, 27:24, 26:24) palaužė Los Andželo „Clippers“ (5-3) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė per pastarąsias ketverias rungtynes.

13
24
9
4

Atkakliose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurio viduryje „Clippers“ atsilikinėjo 4 taškais (90:94), tačiau Marcas Gasolis ir Jamesas Ennisas smeigė po tritaškį, ir „Grizzlies“ atitrūko dviženkle persvara (100:90).

Vis dėlto šeimininkai rankų nuleisti neketino ir iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Blake‘as Griffinas galingu dėjimu sušvelnino rezultatą iki 6 taškų (100:106).

Nepaisant Griffino pastangų, paskutines „Clippers“ viltis nubraukė Tyreke‘as Evansas, kuris po reido link krepšio vėl padidino „Grizzlies“ persvarą iki 8 taškų (108:100).

Į pergalę svečius vedė Mike‘as Conley, kuris surinko 22 taškus (4/9 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei surinko didžiausią +/- rodiklį savo ekipoje (11).

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 30 (11 atk. kam.), Patrickas Beverley 23 (1/8 trit., 7 atk. kam.), Lou Williamsas 13, DeAndre Jordanas 12 (6/7 dvit., 10 atk. kam.)

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 22, Marcas Gasolis 21, Tyreke‘as Evansas 20.