Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Warriors“ svečiuose „Nuggets“ ekipą patiesė 127:108
  • Trečiajame kėlinyje „Warriors“ varžovams įmetė 43 taškus

„Golden State Warriors“ traukinys įsibėgėja. Banguotai sezoną pradėjusi Oklando ekipa praėjusią naktį svečiuose 127:108 (36:23, 24:32, 43:21, 24:32) nugalėjo Denverio „Nuggets“ ir iškovojo šeštąją pergalę per pastarąsias septynerias rungtynes.

25
32
2
100%
3/3

Visus atsakymus į klausimus šiose rungtynėse „Warriors“ komanda pateikė trečiajame kėlinyje, kuriame pelnė 43 taškus. Po ilgosios pertraukos čempionai spurtavo 24:4, o pasibaigus ketvirčiui atgal nebesižvalgė (103:76). „Nuggets“ komandos gynybai tai buvo prasčiausias kėlinys šį sezoną.

„Pirmose trejose rungtynėse mes nežaidėme gerai, bet pastaruoju metu mes atrodome solidžiai. Pasistengsime tai išlaikyti ir namų rungtynėse“, – sakė Kevinas Durantas.

„Kings“ komandai itin trūko startinio penketo žaidėjų indėlio. Žaidėjai, pradėję rungtynes Sakramento klubui pelnė 34 taškus, o atsarginiai – 74.

„Warriors“ komandoje taškais prie pergalės daugiausiai prisidėjęs Durantas pelnė 25 taškus (5/5 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud. met.) bei atkovojo 7 kamuolius.

„Nuggets“: Willas Bartonas 21, Emanuelis Mudiay 15, Trey Lylesas 11, Kennethas Fariedas ir Jamalas Murray po 9.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25, Stephenas Curry 22 (11 rez. perd.), Draymondas Greenas ir Klay Thompsonas po 15, JaVale'as McGee 11.