Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Rokas Stankevičius praėjusią savaitę ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, o dar du solidūs pasirodymai kauniečiui padovanojo antrąjį iš eilės Mezon NKL naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.

Vieta lygoje: 3
Geriausias pasiekimas: 91
Blogiausias pasiekimas: 77
Daugiausia pelno: Antanas Udras

Puolėjas neįmenama mįsle tapo „Palangos“ ekipai, kuomet per 34 minutes pelnė 33 taškus (11/13 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), taip sužaisdamas rezultatyviausias savo karjeros rungtynes. Be to, puolėjas atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, taip surinkdamas 33 naudingumo balus.

Puikiai jis rungtyniavo ir susitikime su Mažeikių „Ereliais“, kai per 37 minutes pelnė 23 taškus (10/14 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud. met.), bei, atkovojęs 8 kamuolius, surinko 25 naudingumo balus.

Per dvejas rungtynes Stankevičius vidutiniškai pelnė po 28 taškus, atkovojo po 6,5 kamuolio bei rinko po 29 naudingumo balus.

Tinklalapis „nklyga.lt“ tradiciškai apžvelgia ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį savaitės naudingiausiųjų penketuką.

Martynas Zigmantavičius, Kauno KTU (23 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud. bal.)

Geriausią karjeros sezoną žaidžiantis krepšininkas praėjusį savaitgalį sužaidė ir geriausias karjeros rungtynes. Gynėjas rungtynėse su Molėtų „Ežerūno“ komanda per 36 minutes pelnė 30 taškų (10/11 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 36 naudingumo balus. Tiesa, pergalės lyderio vedamam KTU klubui iškovoti nepavyko – „Ežerūnui“ nusileista 90:99.

Mindaugas Stašys, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (17 tšk., 2 atk. kam., 7 rez. perd., 23,5 naud. bal.)

Šis sezonas ilgamečiui Klaipėdos ekipos lyderiui klostosi banguotai, tačiau praėjusį savaitgalį gynėjas priminė, kaip gali rungtyniauti. Mače su Kauno „Žalgirio“ dubleriais Stašys per 33 minutes pelnė 18 taškų (1/7 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus. Rungtynes klaipėdiečiai laimėjo 76:74.

Puikiai Stašys žaidė ir rungtynėse su „Palanga“, kai per 15 minučių spėjo surinkti 20 naudingumo balų.

Marijus Užupis, Šakių „Vytis“ (16,5 tšk., 6 atk. kam., 2 rez. perd., 21 naud. bal.)

Arti geriausio savo sezono mačo šeštadienį buvo ir „Vyčio“ komandos puolėjas Užupis. Jis rungtynėse su „Šilute“ per 30 minučių pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Jo komanda rungtynes laimėjo 90:81, o pats Užupis buvo arti geriausių sezono rungtynių (31 naud. bal.)

Mindaugas Norkus, „Telšiai“ (18 tšk., 8,5 atk. kam., 4,5 rez. perd., 26 naud. bal.)

„Telšių“ komanda praėjusį savaitgalį rungtyniavo praretėjusiomis gretomis, tačiau sunkiu metu žemaičiai rėmėsi patyrusio komandos senbuvio sugebėjimais. Norkus rungtynėse su Jonavos ekipa pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 1/3 baud. met.), atkovojo 9, perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitą dieną telšiškiai Vilniuje rungtyniavo šešiese, tačiau jėgų M.Norkui nepritrūko. Krepšininkas per 20 minučių pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.