Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Geriausias sezono rungtynes Lenkijoje sužaidė Tauras Jogėla. Jo bei dar dviejų lietuvių atstovaujama ir Mindaugo Budzinausko treniruojama Ščecino „King Wilki Morskie“ (4-5) ekipa namuose 96:83 (29:21, 22:27, 22:18, 23:17) nugalėjo Slupsko „Energa Czarni“ (3-5) komandą, kurios garbę gina Mantas Česnauskis.

Šeimininkus į priekį vedė Jogėla, kuris per 29 minutes pelnė 28 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitas „King Wilki Morskie“ lietuvis Martynas Paliukėnas per 34 minutes pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud. met.), 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 6 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Trečiasis komandos lietuvis Kostas Jonuška liko ant atsarginių žaidėjų suolo.

Česnauskis pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Pergalę pavyko iškovojo Pauliaus Dambrausko atstovaujama Dombrovos Gurničos MKS (4-2) komanda. Ji svečiuose 84:80 (19:18, 22:19, 21:21, 22:22) nugalėjo Krosno „Miasto Szkla“ (2-5) krepšininkus.

Gynėjas iš Lietuvos per 22 minutes prametė 3 dvitaškius, 1 tritaškį, 2 baudos metimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo ir surinko minus 3 naudingumo balus.