• „Thunder“ savo žiūrovų akivaizdoje 112:99 įveikė „Mavericks“
  • Šiame mače nežaidė „Thunder“ startinio penketo nariai Anthony ir Adamsas
  • Jų netektų kompensavo kartu 64 taškus surinkę George'as ir Westbrookas
  • Westbrookas šįkart gerokai pagerino savo baudų metimų taiklumą

Oklahomos „Thunder“ (6-7) vertėsi be dviejų starto penketo krepšininkų, tačiau jų netektį kompensavo galingai pasirodę Paulas George’as ir Russellas Westbrookas. Šių dviejų atletų vedama „Thunder“ NBA pirmenybėse namuose 112:99 (18:20, 26:22, 39:25, 29:32) patiesė Dalaso „Mavericks“ (2-12).

37
35
50%
5/10
58%
7/12

Iki rungtynių likus valandai paaiškėjo, kad Carmelo Anthony negalės žaisti dėl nugaros skausmų, o pagrindinis centras Stevenas Adamsas antrąjį mačą paeiliui praleido dėl blauzdos sumušimo.

Šių dviejų krepšininkų vietą startiniame penkete užėmė Jerami Grantas ir Dakari Johnsonas. Pirmasis surinko 10 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, o Johnsonas įmetė 5 taškus ir sugriebė 3 kamuolius.

Išretėjus „Thunder“ gretoms, jos pergale pasirūpino George’as ir Westbrookas. Pirmasis per 42 minutes surinko 37 taškus (5/10 dvit., 7/12 trit., 6/7 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Westbrookas per 33 minutes įmetė 27 taškus (3/13 dvit., 3/5 trit., 12/13 baudos), sugriebė 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Iki šio mačo Westbrookas šį sezoną buvo pataikęs 39 baudas iš 65 bandymų (60 proc.), o šiame mače sumetė 12 baudų iš 13 (92,3 proc.).

Rungtynių dieną 29-ąjį gimtadienį šventė Westbrookas, kuriam susitikimo metu dovaną įteikė George'as. „Aš jam padovanojau 37 taškus“, – po mačo juokavo George'as.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet „Thunder“ spurtavo 26:10 ir įgijo 16 taškų pranašumą (74:58).

Po rungtynių Oklahomos komandos treneris Billy Donovanas gyrė savo auklėtinių gynybą. „Manau, kad gynyba buvo geriausia, kokią aš mačiau nuo mūsų pirmųjų rungtynių šį sezoną. Pirmoje mačo pusėje klydome puolime, tačiau po ilgosios pertraukos viskas susitvarkė“, – teigė Donovanas.

Pralaimėjusių gretose 39-erių metų Dirkas Nowitzki pasirodė startiniame penkete ir per 20 minučių surinko 5 taškus (2/2 dvit., 0/5 trit., 2/2 baudos) bei atkovojo 1 kamuolį.

„Thunder“: Paulas George’as 37 (7/12 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Russellas Westbrookas 27 (3/13 dvit., 12/13 baudos, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jerami Grantas 10 (8 atk. kam.), Joshas Huestisas 9.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 22 (13 atk. kam.), Yogi Ferrellas 18 (3/4 trit.), Dennisas Smithas 15, Dwightas Powellas 11, Jose Barea 9.