• Bradley Bealas pelnė 51 iš komandos 106 taškų
  • „Wizards“ taip atsitiesė po 47 taškų skirtumu patirtos nesėkmės dieną prieš tai
  • Vašingotno klubas šeštas rungtynes iš eilės vertėsi be traumuoto Johno Wallo
  • Ketvirtajame kėlinyje traumą patyrė „Trail Blazers“ aukštaūgis Jusufas Nurkičius

Bradley Bealas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir jo vedama Vašingtono „Wizards“ (13-11) iškovojo pergalę Portlande. JAV sostinės ekipa išvykoje 106:92 (24:22, 27:15, 28:29, 27:26) pranoko „Trail Blazers“ (13-11).

51
35
42%
5/12
80%
4/5

„Wizards“ taip atsitiesė po 47 taškų skirtumu patirtos nesėkmės dieną prieš tai, kai 69:116 nusileido Jutos „Jazz“.

Nugalėtojams Bealas per 43 minutes pelnė 51 tašką (16/25 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai, 4/5 baudos) ir vienas pats įmetė beveik pusę visų komandos taškų. Bealas 32 taškus surinko antroje mačo dalyje.

Ankstesnis jo rezultatyvumo rekordas buvo 42 taškai.

Nė vienas kitas „Wizards“ starto penketo narys nesurinko dviženklio taškų skaičiaus. Vašingtono klubas šeštas rungtynes iš eilės žaidė be traumuoto Johno Wallo.

„Trail Blazers“ nesėkmę pakartino Jusufo Nurkičiaus trauma. Aukštaūgis ketvirto kėlinio viduryje susižeidė čiurną.

„Wizards“ atitrūko dar pirmoje mačo dalyje, kai pelnė 11 taškų iš eilės ir nutolo 31:22. Įpusėjus mačui jie pirmavo 51:37 ir po ilgosios pertraukos išsaugojo susikrautą persvarą.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Alas Farouqas Aminu 17, Jusufas Nurkičius 15 (9 atk. kam.), C.J. McCollumas 14.

„Wizards“: Bradley Bealas 51, Kelly Oubre 14, Mike’as Scottas 10.