Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Vienintelėse Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) penktadienio rungtynėse Kauno „Aistės-LSU“ (4-6) išvykoje tik antroje rungtynių pusėje 74:61 (16:25, 20:10, 18:16, 20:10) palaužė „Šiaulių-Universiteto“ (0-10) krepšininkių pasipriešinimą, kurios ir toliau lieka be pergalių.

14
20
10
3

Pirmasis kėlinys šeiminkėms teikė nemažai vilčių. Urtės Bukauskaitės ir Brigitos Sinickaitės vedamos šiaulietės pirmąjį ketvirtį užbaigė spurtu 15:6 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (25:16).

Vis tik viešnios antrojo kėlinio pabaigoje atsakė savo sėkminga atkarpa. Šiaulietėms pirmaujant 32:24, „Aistės-LSU“ kėlinį pabaigė spurtu 12:3 ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo vienu tašku (36:35).

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet kaunietės laimėjo atkarpą 11:2 ir iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms, pirmavo 12 taškų skirtumu (68:56) ir įtvirtino savo pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: Urtė Bukauskaitė ir Kourtney Williams po 17, Enrika Matiukaitė 11 (10 atk. kam.), Brigita Sinickaitė 9 (6 rez. perd.).

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 19 (9 rez. perd.), Kristina Masionytė 15, Monika Petrauskaitė 14, Karolina Kazočiūnaitė 9 (8 atk. kam.).