Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Ispanijos čempionate dramatišką pralaimėjimą patyrė „Barcelonos“ (8-3) ekipa, kuri namuose po pratęsimo 91:93 (17:25, 19:13, 24:20, 17:19, 14:16) nusileido Tenerifės „Iberostar“ (6-5) krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Juanas Carlosas Navarro smeigė tritaškį ir išvedė „Barceloną“ į priekį 72:69, tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 6:0 ir patys išsiveržė 3 taškų persvara (75:72).

Tuomet šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi Kevinas Seraphinas. Prancūzas du kartus stojo prie baudų metimų linijos, pataikė 3 baudos metimus iš 4 ir prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatą išlygino (75:75).

Mateušas Ponitka į tai atsakė dviem greitais taškais, tačiau Navarro realizavo abi mestas baudas ir rezultatas tapo 77:77. Per likusias 40 sekundžių nė viena ekipa taškų nepelnė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Rungtynių pratęsimas vyko itin lygiai ir dar prieš prasidedant paskutinei jo minutei rezultatas buvo lygus (86:86).

Tuomet Kostas Vasiliadis smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį 89:86, tačiau Navarro išprovokavo pražangą ties tritaškiu ir, šaltakraujiškai realizavęs visas baudas, atstatė pusiausvyrą rungtynėse (89:89).

Po šio epizodo savo žodį tarė Rodrigo San Miguelis, kuris, likus žaisti 23 sekundes, pataikė dvitaškį ir vėl išvedė „Iberostar“ į priekį, tačiau tam atsakymą ir vėl turėjo Navarro. Ispanas dar kartą sumetė abi baudas ir rezultatas vėl tapo lygus (91:91).

Vis dėlto paskutinis žodis priklausė San Migueliui, kuris pataikė pergalingą metimą likus 1,5 sekundės iki pratęsimo pabaigos.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 22 (22 naud. bal.), Rakimas Sandersas 14, Adamas Hanga ir Kevinas Seraphinas po 12.

„Iberostar“: Mateušas Ponitka 28 (9/11 dvit., 10 atk. kam., 38 naud. bal.), Timas Abromaitis 17 (7/9 metimai), Mike‘as Tobey 11.