Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Lietkabelis“ namuose 77:84 pralaimėjo „Galatasaray“

• Svečiai per pirmus du kėlinius tritaškius metė 55 proc. taiklumu (11/20), o susitikimą baigė realizavę 14 tolimų metimų iš 32 (44 proc.)

• Svečių gretose rezultatyviausias buvo Gokseninas Koksalis, pelnęs 17 taškų ir pataikęs 5 tritaškius iš 8

• Po šios nesėkmės „Lietkabelis“ prarado pranašumą tarpusavio rungtynėse su Stambulo ekipa

Devintajame Europos taurės etape Panevėžio „Lietkabelis“ (4-5) namuose 77:84 (19:25, 21:27, 17:18, 20:14) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (4-5) krepšininkams ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti patekimo į tolimesnį etapą.

13
21
7
100%
2/2

Panevėžiečiai pirmąją tarpusavio dvikovą Stambule buvo laimėję 78:73, taigi po šio pralaimėjimo „Lietkabelis“ prarado pranašumą prieš Stambulo krepšininkus. Pergalė šios dienos susitikime būtų garantavusi vietą „Top 16“ etape, mat „Lietkabelis“ būtų tapęs nepavejamu „Galatasaray“ ir Jeruzalės „Hapoel“ klubams.

Šį kartą Panevėžio klubas sugriuvo antrajame kėlinyje. Turkijos ekipa surengė galingą spurtą 14:2, o per šią atkarpą Gokseninas Koksalis įsmeigė tris tolimus metimus ir „Galatasaray“ pirmavo 18 taškų persvara (44:26). Stambulo krepšininkai po pirmųjų dviejų kėlinių buvo realizavę 55 proc. tritaškių (11/20).

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ po Kšištofo metimo buvo priartėjęs iki 9 taškų (53:62), tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 8:0 ir vėl susikrovė solidžią 17 taškų persvarą (70:53).

Ketvirtajame kėlinyje šeiminkams taip ir nepavyko perlaužti rungtynių eigos, o skirtumas apmažėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje, kai rungtynių baigtis buvo aiški.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Gokseninas Koksalis, pelnęs 17 taškų ir pataikęs 5 tolimus metimus iš 8. Dar po du tritaškius pridėjo Emiras Preldžičius ir Alexas Renfroe, o iš viso „Galatasaray“ pataikė 14 tritaškių iš 32 (44 proc.). Tuo metu „Lietkabelis“ realizavo 5 tolimus metimus iš 20 (25 proc.)

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 24, Adas Juškevičius 14, Darjušas Lavrinovičius 10.

„Galatasaray“: Gokseninas Koksalis 17, Alexas Renfroe 15, Richardas Hendrixas 13.